FASK
Lista e Garusve që kanë Aplikuar për Garë
NrEmriKlasaEkipiMarka
1Berat BashiKlasa 1- Deri në 1200 ccm-Grupi 1N/AOpel
2666Enis AbdullahuKlasa 1- Deri në 1200 ccm-Grupi 1HCR Gjakovafiat punto
353Agron shulinaKlasa 1- Deri në 1200 ccm-Grupi 1AK Rahovecivv polo
4123Adis MetaKlasa 10- CN, SC, SS Single-seater, formula, prototipet...Prishtina Racing TeamOpel Astra Opc
569Belkim FazliuKlasa 2-Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 1AK Prizreni D&GFiat 500
6299Dren GashiKlasa 2-Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 1AK Prizreni D&GFord Fiesta
7666Diellon KelmendiKlasa 2-Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 1N/AGolf 7 facelift 2018
877Edon HasaniKlasa 3- Mbi 1600 ccm-Grupi 1AK Drenicaopel kadet gsi
999Besart MakolliKlasa 3- Mbi 1600 ccm-Grupi 1AK Drenicaopel vectra x20xev
1088Bajram HasaniKlasa 3- Mbi 1600 ccm-Grupi 1AK Drenicagolf sdi
11Egzon UkehaxhajKlasa 3- Mbi 1600 ccm-Grupi 1Prishtina Racing TeamOpel Astra
12325Jeton QerimiKlasa 3- Mbi 1600 ccm-Grupi 1Prishtina Racing TeamBMW
13Gjengiz hajrullahuKlasa 3- Mbi 1600 ccm-Grupi 1N/AOpel kadet
14Egzon UkehaxhajKlasa 3- Mbi 1600 ccm-Grupi 1Prishtina Racing TeamRenault Megane 4 Rs
15555Ardrit NamligjiuKlasa 6- Mbi 1600 ccm-Grupi 2Prishtina Racing TeamOpel Corsa GSI
1666Drilon KrasniqiKlasa 6- Mbi 1600 ccm-Grupi 2AK Drenicaopel vectra 16v sfi
17Pajtim QupevaKlasa 6- Mbi 1600 ccm-Grupi 2Eurogoma RTaudi
18SkaDriton QerimiKlasa 6- Mbi 1600 ccm-Grupi 2Prishtina Racing TeamBMW
1997Emin SabirKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GYugo
20Leutrim RexhepiKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3AK FerizajGolf III GTI
21248Deniz AbdullahuKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3HCR GjakovaRenault TWINGO
22121Maliq CufaKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3HCR GjakovaFiat punto
2339Yll RugovaKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3HCR GjakovaHonda Eg6
24211LIRIDON KALENDERIKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GMitsubishi EVO 9
2545Perparim DushiKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3Prishtina Racing TeamHonda Type R
2687Enis BajraktariKlasa 7- Deri në 1200 ccm-Grupi 3Prishtina Racing TeamYugo
2770Alban BerishaKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GSuzuki GTi Hamza
285Refki JakupiKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GYugo
2933Ismail SmaniKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GPeugeot 106
3090Lendrim DoganiKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GPeugeot 106
3118Fatos KrasniqiKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GOpel Corsa B
32249Amir GashiKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3Prishtina Racing TeamSuzuki Swift GTI
338Armend Selimaj Klasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3Prishtina Racing Teamgjugo 45 shkin
34808Edon HasajKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3AK RahoveciPolo
3563Kreshnik mariqiKlasa 8- Mbi 1200 ccm deri në 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GYugo
36101Valdrin KrasniqiKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GOPEL ASTRA G 2000CCE1
3777Leutrim Rexhepi Klasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3AK FerizajGolf III GTI
3874Valon JahaKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3Prishtina Racing TeamBMW
3988Belkim FazliuKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3AK Prizreni D&GReno Megane RS
40215Kastriot BucajKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3Prishtina Racing TeamOpel ASTRA Bertone
41214Besnik CitakuKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3Eurogoma RTBMW 330i
42215Faton RamaKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3Eurogoma RTRENAULT CLIO
4355Ernest DakaKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3DTMBMW M3
441Perparim DushiKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3Prishtina Racing TeamHonda Type R
4577Selim TahirsylajKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3DTMBMW 320I
46Faton MajanciKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3Eurogoma RTOpel
47555Ardrit NamligjiuKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3Prishtina Racing TeamOpel Astra F V6
4865Suhejb VuqiternaKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3AK RahoveciGolf
4928Mitat VuqiternaKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3AK RahoveciAudi
5044Leonit ThaqiKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3HCR GjakovaHonda Type R
513Besfort HanaKlasa 9- Mbi 1600 ccm-Grupi 3HCR GjakovaCorsa D

Koha e aplikimit ka skaduar!